Pompa spalinowa do wody STIHL WP 300: uniwersalna pompa ze średnią wydajnością tłoczenia wody

> SKU: VB030112000

Pompa wodna STIHL WP 300 to wszechstronne urządzenie do przepompowywania wody. Idealna dla rolnictwa, pobiera wodę z jezior, rzek, rowów i stawów do nawadniania upraw lub usuwania nadmiaru wody. Mocny silnik benzynowy zapewnia maksymalną wydajność 616 l/min, z możliwością zasysania z głębokości do 7 m i tłoczenia na wysokość 33 m. Dzięki samozasysającej funkcji i stabilnej ramie, pompa działa stabilnie na różnych powierzchniach. Ochrona silnika i filtr zapewniają niezawodność i minimalne ryzyko zatkania pompki. Zestaw nie zawiera węży ssących i ciśnieniowych. Przestrzegaj lokalnych przepisów dotyczących korzystania z wód powierzchniowych. Pompa wodna STIHL WP 300 – niezawodne i efektywne narzędzie dla Twoich potrzeb wodnych.

Dodaj do porównania

1259,00 

Dodaj do porównania

Opis

Pompa wodna STIHL WP 300 to wszechstronne urządzenie, które znajduje zastosowanie przy przepompowywaniu wody. Może być używana w rolnictwie do pobierania wody z jezior, rzek, rowów lub stawów w celu nawadniania upraw. Znakomicie sprawdzi się również do usuwania niepożądanych nagromadzeń wody. Maksymalna wydajność pompy STIHL WP 300 wynosi 616 l/min, a maksymalna wysokość zasysania to 7 m, a wysokość tłoczenia to 33 m. Urządzenie jest wyposażone w wytrzymały, czterosuwowy silnik benzynowy. Aby ułatwić rozruch pompy przy zimnej temperaturze, można użyć funkcji ssania.

Pompa STIHL WP 300 jest samozasysającą pompą wodną, która może pracować stabilnie na różnych powierzchniach dzięki swojej stabilnej ramie, a silnik jest chroniony przed uszkodzeniami. Podłączenie węży do otworów wlewowych i wylotowych odbywa się za pomocą 2-calowych przyłączy. Podczas zasysania wody, pompa jest chroniona przed cząstkami zanieczyszczeń przez filtr, który pozwala na maksymalną wielkość ziarna do 6 mm, zmniejszając ryzyko zatkania pompy. Ważne jest przestrzeganie lokalnych przepisów dotyczących korzystania z wód powierzchniowych podczas pobierania wody. Należy pamiętać, że zestaw nie zawiera węża ssącego i węża ciśnieniowego.

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pompa spalinowa do wody STIHL WP 300: uniwersalna pompa ze średnią wydajnością tłoczenia wody”

There are no reviews yet.