Odkurzacz STIHL SE 33

SKU: SE010124413

Ten produkt oferuje możliwość oczyszczania powierzchni zarówno suchych, jak i mokrych na terenach przydomowych, a także jest przydatny w odkurzaniu samochodów. Jest bardzo wszechstronny, ponieważ oferuje szeroki wybór akcesoriów. W zestawie znajduje się końcówka do czyszczenia podłóg, która pozwala na łatwe przełączanie między trybem czyszczenia na sucho i na mokro, a także funkcję dmuchawy aktywną, którą można aktywować przez przełożenie węża ssącego do otworu wydmuchowego. Dodatkowo, 2-częściowa rura ssąca poprawia ergonomię pracy. Akcesoria można łatwo przechowywać bezpośrednio na urządzeniu, a w zestawie znajduje się dysza do szczelin, końcówka do czyszczenia podłóg oraz wąż ssący o długości 2 metrów, co zapewnia optymalne przechowywanie.

Dodaj do porównania

429,00 

Dodaj do porównania

Opis

Odkurzacz STIHL SE 33 – Doskonały odkurzacz do prac w przydomowym warsztacie

Odkurzacz do pracy na sucho i na mokro, model STIHL SE 33, to kompaktowe urządzenie, które zapewnia łatwe sprzątanie w różnych miejscach, takich jak dom, piwnica czy samochód. Dzięki połączeniu efektywności i wygody, jest on idealnym rozwiązaniem w domu, warsztacie, w małej firmie. Dzięki swojej mocy 1,4 kW, SE 33 generuje wystarczające podciśnienie do szerokiego zakresu zadań sprzątania. Wyposażony w 2-metrowy wąż ssący i dwuczęściową rurę ssącą, pozwala na łatwe dotarcie do trudno dostępnych miejsc bez potrzeby częstego przemieszczania urządzenia. Obrotowe przednie koła umożliwiają poruszanie się po nierównościach bez jakichkolwiek problemów. Funkcja przedmuchiwania pozwala usunąć trudno dostępne zabrudzenia i kurz z zakamarków lub spod przedmiotów. Wystarczy podłączyć wąż ssący do wlotu powietrza. Dzięki możliwości pracy zarówno na mokro, jak i na sucho oraz elastycznej ssawce, można łatwo dostosować odkurzacz do różnych zastosowań. Wysokiej jakości akcesoria, takie jak filtr PET, płaska dysza i dysza podłogowa, są już w zestawie. SE 33 jest kompatybilny ze Smart Connector 1.0, co umożliwia podłączenie do urządzeń sieciowych, otrzymanie wsparcia użytkownika lub analizę danych. Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji i zintegrowanemu schowkowi na akcesoria, odkurzacz SE 33 można wygodnie przechowywać, ponieważ nie zajmuje on bardzo dużo miejsca.

Standardowe wyposażenie odkurzacz STIHL SE 33

INTEGRACJA ZE SMART CONNECTOR 1.0

Odkurzacz SE 33 jest kompatybilny z Smart Connector 1.0. Można bez trudu podłączyć je dzięki systemowi STIHL Connected.

KOMPAKTOWA POZYCJA POSTOJOWA

Dzięki swojej kompaktowej pozycji postojowej, odkurzacz nie zajmuje zbyt wiele miejsca i jest stosunkowo łatwy w przechowywaniu. Posiada specjalne uchwyty na przewody, co dodatkowo ułatwia oszczędzanie miejsca w warsztacie czy składziku.

ZINTEGROWANY UCHWYT NA AKCESORIA

Specjalnie zaprojektowany zintegrowany uchwyt na akcesoria pozwala w wygodny i praktyczny sposób przechowywać elementy odkurzacza i akcesoria do tego modelu.

FILTR PET

Odkurzacz Stih SE 33 wyposażony jest w specjalny filtr PET. Wkład filtrujący można wymyć, co sprawia, że jest to filtr wielokrotnego użycia.

WOREK FILTRUJĄCY

Na wyposażeniu tego odkurzacza znajduje się również specjalny worek filtrujący, dzięki któremu możliwe jest szybkie i sprawne usuwanie kurzu i brudu.

REGULOWANA KOŃCÓWKA DO PODŁÓG

Końcówka ssąca do podłóg, która posiada wbudowany przełącznik, umożliwia szybkie przełączanie się z trybu pracy suchej na tryb pracy na mokro.

DYSZA SSĄCA DO SZCZELIN

Odkurzacz wyposażony jest w specjalną dyszę umożliwiającą czyszczenie trudno dostępnych miejsc i szczelin.

FUNKCJA NADMUCHU

Dzięki funkcji nadmuchu, odkurzacz staje się bardziej praktyczny i uniwersalny. Gdziekolwiek nie da się zastosować zasysania, można skorzystać z trybu dmuchawy. Wystarczy włożyć wąż ssący do otworu odprowadzającego, który znajduje się z tyłu odkurzacza.

Odkurzacz STIHL SE 33 dane techniczne

Dane techniczneWartość
Maks. pobór mocy watt1.400
Maks. podciśnienie mbar210
Ilość zasysanego powietrza l/min3.600
Pojemność zbiornika l12
Ciężar kg5,4
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A) 1)73
Zasilanie sieciowe V/Hz220 – 240/1~/50 – 60
Długość węża ssącego m2
Średnica węża mm37

1) Niepewn. pomiar. wg Dyr. 2006/42/WE = 1,5 (dB(A))

Odkurzacz STIHL SE 33 opinie

O tym odkurzaczu w sieci można znaleźć niewiele opinii. Jest to bardzo prosty model, który ma uniwersalny charakter. Użytkownicy doceniają jego wytrzymałość, wielofunkcyjność, łatwość użytkowania. Opinie, które można znaleźć są zdecydowanie pozytywne.

 

 

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Odkurzacz STIHL SE 33”

There are no reviews yet.