Kosiarka spalinowa STIHL RM 248

SKU: 63500113456

Kosiarka spalinowa marki STIHL o modelu RM 248 została stworzona z myślą o podstawowej pielęgnacji trawników o średniej wielkości. Dzięki składanemu uchwytowi z miękkim obiciem, użytkowanie urządzenia jest wygodne oraz ergonomiczne. Dodatkowo, centralna 7-stopniowa regulacja umożliwia wybór wysokości koszenia trawnika z zakresu 25 do 75 mm. Duży kosz o pojemności 55 litrów umożliwia szybsze koszenie bez konieczności częstego opróżniania.

Dodaj do porównania

1469,00 

Dodaj do porównania

Opis

Kosiarka spalinowa STIHL RM 248 – wyposażenie seryjne kosiarki:

NÓŻ ŁOPATKOWY

Dzięki nożowi łopatkowemu, koszenie trawy jest równomierne i estetyczne, a kosz na trawę jest optymalnie wypełniony. Proces ten jest możliwy dzięki bardzo silnemu strumieniowi powietrza, który jest generowany przez nóż, znajdujący się w aerodynamicznej obudowie. Przed cięciem, trawa jest unoszona, co pozwala na równomierne ścięcie, a następnie jest wdmuchiwana do kosza zbierającego za pomocą zintegrowanego i wydajnego systemu kierowania powietrzem.

KOŁA Z BIEŻNIKIEM

Koła kosiarek marki STIHL charakteryzują się dużą wytrzymałością i trwałością. Aby ułatwić manewrowanie urządzeniem, koła zostały wyposażone w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki.

MIĘKKI SKŁADANY UCHWYT Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI

Kosiarki STIHL posiadają bardzo miękkie uchwyty, co gwarantuje wyjątkowo ergonomiczny i wygodny chwyt podczas koszenia. Dzięki składanemu uchwytowi, kosiarki STIHL są łatwe do transportowania i zajmują niewiele miejsca podczas przechowywania. Regulowana wysokość uchwytu kosiarki STIHL znacznie poprawia komfort pracy, umożliwiając dostosowanie wysokości uchwytu do wygodnej pozycji użytkownika. Wysokość uchwytu może być regulowana na kilku poziomach, zapewniając ergonomiczne koszenie przy zachowaniu stabilności kosiarki.

METALOWA OBUDOWA

Konstrukcja obudowy wykonana z blachy stalowej jest odporne na mechaniczne uszkodzenia, co sprawia, że urządzenie jest niezwykle wytrzymałe i skutecznie chroni kosiarkę. Dzięki temu, że kosiarka jest bardzo trwała, można z powodzeniem używać jej nawet w trudnych warunkach, bez obaw o jej uszkodzenie.

CENTRALNA REGULACJA WYSOKOŚCI KOSZENIA

Regulacja centralna wysokości koszenia kosiarki jest niezwykle łatwa w użyciu, ponieważ jest wspomagana sprężynowo, co oznacza, że nie wymaga ona wysiłku. Wybrany stopień wysokości koszenia można łatwo ustawić, a jego wartość jest wyświetlana na skali, co ułatwia regulację.

Dane techniczne: Kosiarka spalinowa STIHL RM 248

Pow. trawnika m²do 1.200
Szer. koszenia cm46
Pojemność skokowa cm³139
Rob. prędk. obr. U/min2.900
Niepewność pomiarowa K m/s²2
Moc znamionowa5,5KM
Ciężar kg26
Poziom mocy akustycznej gwarantowany LWAd [dB(A)] dB(A)96
Typ silnikaEVC 200.2
Wys. koszenia mm25-75
Niepewność pomiarowa KpA [dB(A)] dB(A)2
Poj. kosza na trawę l55
Wartość drgań uchwyt ahw m/s²4

Kosiarka STIHL RM 248 Opinie

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kosiarka spalinowa STIHL RM 248”

There are no reviews yet.