Kosa Spalinowa STIHL FS 120

Stihl FS 120 to kosa spalinowa wyposażona w silnik o mocy 1,8KM, która doskonale nadaje się do trudno dostępnych miejsc, gdzie tradycyjne kosiarki lub traktorki nie radzą sobie. To niezawodne urządzenie poradzi sobie nawet w trudnych warunkach, skutecznie przycinając długie chwasty, zarośla i nawet niewielkie drzewka za pomocą żyłki. Dodatkowo, kosa ta została wyposażona w system antywibracyjny, zapewniający komfortową pracę. Funkcja Stihl ElastoStart umożliwia płynne uruchomienie urządzenia. Dzięki regulowanemu oburęcznemu uchwytowi, każdy użytkownik może dostosować chwyt urządzenia do swoich preferencji. Dodatkowo, kosa spalinowa Stihl FS 120 posiada 0,64-litrowy kanister oraz ręczną pompkę paliwa, która jest bardzo przydatna po dłuższym okresie bezczynności, umożliwiając łatwe wprowadzenie paliwa bezpośrednio do gaźnika i ułatwiając rozruch urządzenia.

Dodaj do porównania

2199,00 

Dodaj do porównania

Opis

Kosa spalinowa STIHL FS 120 – idealna do pracy w ogrodzie

Klientom bardzo podoba się kosa mechaniczna Stihl FS120, która posiada dużą moc. Dzięki uchwytowi oburęcznemu jest ergonomiczna w użytkowaniu podczas koszenia dużych powierzchni. Kosę zaprojektowano tak, aby była trwała i wytrzymała na ciężkie warunki pracy. Jest to idealny sprzęt dla osób, które często używają kosy do pracy na dużych terenach zielonych. Narzędzie tnące w kosie poradzi sobie nie tylko z trawą, ale również z krzewami i cienkimi drzewkami. Kosa jest wyposażona w system antywibracyjny STIHL, STIHL ElastoStart, przełącznik wielofunkcyjny oraz szelki. Klienci mają bardzo pozytywne opinie na temat tej kosy spalinowej Stihl FS 120.

STIHL FS 120 opinie

Na forach internetowych kosa spalinowa model FS120 cieszy się dobrą renomą. Użytkownicy chętnie używają jej do prac w trudno dostępnych miejscach. Doceniają głównie za precyzję, łatwość obsługi i poręczność. Dla wielu nie bez znaczenia jest niewielka waga kosy. Rekomendacje tego sprzętu są zdecydowanie pozytywne.

STIHL FS 120 cena

Cena kos spalinowych tego modelu oscyluje w okolicy 1899-2500 zł, w zależności od wyposażenia fabrycznego oraz sprzedawcy. Dobrym sposobem na kupienie tego sprzętu w atrakcyjnej cenie, jest polowanie na promocje lub kupienie go z opcją darmowej dostawy. Przy większych zakupach również możliwe są rabaty. Chcesz kupić więcej sprzętu na raz? Negocjuj cenę! 🙂

Kosa spalinowa STIHL FS 120 instrukcja

Na stronie producenta bez trudu znaleźć można instrukcję do tego modelu kosy. Użytkownik w szybki i łatwy sposób może w każdej chwili zerknąć on-line do dokumentu, w którym znajdzie odpowiedzi na nurtujące go pytania.

STIHL FS 120 dane techniczne produktu

Dane techniczneWartość
Poj. skok. cm³30,8
Moc kW/KM1,3/1,8
Narzędzie tnąceGłowica żyłk. AC C26-2
Ciężar kg 1)6,3
Poziom ciśnienia akustycznego z narzędz. z tworzywa dB(A) 2)98
Poziom mocy akustycznej z narzędz.z tworzywa dB(A) 2)110
Wartość drgań z narzędz.z tworzywa lewa/prawa m/s² 3)6,3/5
Długość całkowita cm 4)176
Średnica cięcia mm420
Zawartość zbiornika l0,64

1) Bez paliwa, narzędzia tnącego i osłony
2) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2,5 dB(A)
3) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2 m/s²
4) Bez narzędzia tnącego

Zastrzega się prawo do zmian: technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego, dodatkowego oraz cen.

Podkaszarka STIHL FS 120

Najlepszy model kosy Stihl FS120 to bardzo lekkie narzędzie. Waży tylko 6,3 kg, mimo że ma silnik o pojemności 30,8 cm3. Kosa ta jest idealna do koszenia dużych powierzchni traw i chwastów. Sprawdzi się także przy wycinaniu krzewów oraz przecinaniu cienkich pni drzew. Jeśli szukasz urządzenia, które nigdy Cię nie zawiedzie, postaw właśnie na ten model. Chcesz wiedzieć więcej o tym kiedy i jak najlepiej kosić trawę? Sprawdź poradnik koszenia trawy.

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kosa Spalinowa STIHL FS 120”

There are no reviews yet.